Producenci

Dobry stan szyb jest ważny nie tylko dla estetyki auta, ale też dla bezpieczeństwa, trzeba więc postawić na staranną pielęgnację tego elementu. Polecamy polerowanie szyb samochodowych dostępnymi w Detailing-Kosmetyki.pl preparatami, a także czyszczenie ich specjalnymi płynami do mycia szyb samochodowych, które nie pozostawiają na nich smug.

Utrzymanie w nieskazitelnej czystości szyb samochodowych nie jest łatwe, ale stanie się takie, jeśli sięgnie się po odpowiednie preparaty. Podstawą jest oczywiście dobry płyn do mycia szyb samochodowych, ale doskonale będzie także zaopatrzyć się w środki do polerowania szyb samochodowych, które służą do ich renowacji.

Czytaj więcej

Oferujemy preparaty tworzące na szybie hydrofobową niewidzialną wycieraczkę

Szyby samochodowe stosunkowo łatwo jest wyczyścić, zwłaszcza gdy zastosuje się do tego celu specjalny, dobrej jakości płyn do mycia szyb samochodowych, jednak szklana tafla jest mocno narażona na kolejne zabrudzenia. W ich unikaniu pomaga niewidzialna wycieraczka – preparat z powłoką hydrofobową odpychającą zabrudzenia.

Zamiast skazywać się na ciągłe mycie szyb, zwłaszcza dokładne polerowanie szyby przedniej, która jest kluczowa dla dobrej widoczności, lepiej będzie zaopatrzyć się w preparat z powłoką hydrofobową, która działa jak niewidzialna wycieraczka, uniemożliwiając osadzanie się cząsteczek wody i zanieczyszczeń na szkle.

W swojej ofercie posiadamy środki zabezpieczające szyby samochodowe przed zaparowywaniem

Parowanie szyb samochodowych to niezwykle uciążliwy problem, który może nawet zagrozić bezpieczeństwu użytkowników pojazdu. By temu zapobiec i pozbyć się konieczności żmudnego wycierania szyb, można zaopatrzyć się w środki chroniące przed zaparowywaniem dostępne w Detailing-Kosmetyki.pl, które znakomicie wywiązują się z tej roli.

Zwiń tekst

ADBL GLASS PRO 1L ADBL GLASS PRO 1L
Producent: ADBL
Cena: 33,00 zł
szt.
zobacz więcej
ADBL GLASS PRO 500ml ADBL GLASS PRO 500ml
Producent: ADBL
Cena: 28,00 zł
szt.
zobacz więcej
RAIN-X ANTI-FOG 200ml RAIN-X ANTI-FOG 200ml
Producent: RainX
Cena: 25,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
CarPro - Fog Fight 100ml Kit Pack CarPro - Fog Fight 100ml Kit Pack
Producent: CarPro
Cena: 39,00 zł
szt.
zobacz więcej
NIELSEN - BLUE WINDOW CLEAN 1L NIELSEN - BLUE WINDOW CLEAN 1L
Producent: Nielsen
Cena: 17,00 zł
szt.
zobacz więcej
Nielsen- Blue Window Clean II 5L Nielsen- Blue Window Clean II 5L
Producent: Nielsen
Cena: 48,00 zł
szt.
zobacz więcej
ZALOGUJ SIĘ
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl